Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka Działu Personalnego i Biura

UPSO firmie

UPS

Wólczańska 178

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działu personalnego w codziennych zadaniach (przekazywanie feedbacku kandydatom, przygotowywanie dokumentów oraz materiałów szkoleniowych);

  • Odpowiadanie za prawidłowy obieg dokumentów wewnątrz firmy;

  • Przygotowywanie komunikatów dla pracowników;

  • Odpowiadanie na zapytania ze strony pracowników;

  • Tworzenie raportów, korespondencji oraz innych wymaganych dokumentów;

Nasze wymagania

  • Płynny język angielski;

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;

  • Umięjętność pracy pod presją czasu oraz dobra organizacja pracy własnej;

  • Umiejętności interpersonalne;

  • Umiejetność wykonywania wielu zadań w krótkim czasie.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Ubezpieczenie na życie;

  • Bibliotekę pracowniczą oraz wypożyczalnię gier;

  • Pracę w nowoczesnym biurowcu w ścisłym centrum Łodzi (University Business Park – Wólczańska 178);

  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku;

  • Wykorzystanie języka obcego w codziennych kontaktach z klientami zagranicznymi;

  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy, sprzyjającą rozwojowi pozazawodowemu i aktywnej działalności w wielu organizacjach i komitetach, np. Charity.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • program onboardingowy