Ta oferta pracy jest nieaktualna od 243 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka Działu Personalnego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    S&T Poland jest jedną z największych w Polsce firm - integratorów informatycznych. Oferujemy usługi konsultingowe, projektowe i wdrożeniowe systemów informatycznych, outsourcing i wsparcie w trybie 24/7/365 dla klientów z wielu sektorów.

     Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: HR/903999/03/18

    Zadania:

    • Prowadzenie akt osobowych pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami
    • Porządkowanie i archiwizacja dokumentów kadrowych i płacowych
    • Publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych
    • Wstępna analiza i selekcja nadesłanych aplikacji
    • Organizowanie spotkań z kandydatami
    • Wsparcie pracowników zespołu HR w bieżących zadaniach

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych (mile widziane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, administracja, psychologia)
    • Dobra znajomość narzędzi MS Office (z naciskiem na Excel i Word)
    • Minimum 3 miesiące doświadczenia w obszarze administracji personalnej/HR
    • Praktyczna znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
    • Dbanie o szczegóły, odpowiedzialność i zaangażowanie
    • Doskonałe zdolności organizacyjne i interpersonalne
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1 lub wyższym

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę w stabilnej, rozwijającej się organizacji
    • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy w zgranym zespole
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Pakiet rekreacyjno-sportowy
    • Pracę w pełnym wymiarze godzin

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    W tytule wiadomości prosimy wpisać Nr ref.: HR/903999/03/18

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".