Oferta pracy

Asystent/ka działu prawnego i zarządu

Web INnovative Software Sp. z o.o.O firmie

Web INnovative Software Sp. z o.o.

Bolesława Krzywoustego 105

Wrocław

Jesteśmy nowoczesną firmą IT, liderem na rynku polskim w tworzeniu i udostępnianiu oprogramowania w modelu saas. Od 2009 roku notujemy z roku na rok dynamiczny wzrost. Zapewniamy dziesiątkom tysięcy polskich firm narzędzia do samodzielnego prowadzenia biznesu.

Więcej na stronie http://wins.pl/

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy ambitnych i dynamicznych kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • współpraca z Zarządem oraz prowadzenie kompleksowej obsługi administracyjno- organizacyjnej,
  • wsparcie Zarządu w bieżących i długoterminowych zadaniach,
  • wsparcie w przygotowywaniu dokumentów prawnych,
  • wsparcie działu prawnego w codziennych obowiązkach,
  • archiwizacja dokumentów prawnych,
  • przygotowywanie skanów i kserokopii dokumentów, katalogowanie ich w sieci,
  • prowadzenie terminarza spotkań Zarządu oraz organizowanie i obsługa spotkań biznesowych i podróży służbowych,
  • zarządzanie dokumentacją, prowadzenie korespondencji firmowej oraz prywatnej, redagowanie pism.
  • współpraca z zewnętrzną kancelarią prawną,

Wymagania:

  • absolwent/ka Wydziału Prawa,
  • znajomość Prawa: Cywilnego, Gospodarczego, Pracy, KSH,
  • samodzielność, inicjatywa w działaniu, przebojowość oraz odpowiedzialność,
  • zdolność analitycznego myślenia oraz przewidywania ewentualnego ryzyka,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • umiejętności dobrej organizacji pracy własnej.

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • samodzielność w wykonywaniu zadań,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy.
CV prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikuj! znajdujący się na dole ogłoszenia. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Przesłanych CV nie zwracamy.

Aplikując na niniejsze stanowisko zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym przez Web INnovative Software sp. z o.o. z siedzibą ul. B. Krzywoustego 105/21, 51-166 Wrocław (dalej jako administrator). Administrator będzie przetwarzał Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy