Oferta pracy

Asystent/ka działu prawnego

KONSMETAL CONCEPT S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Pełny etat
  • Asystent

Konsmetal od prawie 30 lat jest europejskim liderem w produkcji mechanicznych i mechatronicznych zabezpieczeń mienia oraz systemów kontroli i zarządzania gotówką. Nasze produkty to nowoczesne elektroniczne urządzenia depozytowe, kasy pancerne, sejfy, skarbce, sterowane komputerowo systemy pozwalające na kontrolę, wydawanie, deponowanie oraz recycling gotówki.

Obecnie poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

Zadania:

  • opiniowanie projektów umów, aneksów, zamówień, porozumień w zakresie działalności Spółki oraz udział w ich przygotowywaniu;
  • przygotowywanie dokumentów do Krajowego Rejestru Sadowego, w zakresie:
  • powoływanie i odwoływanie członków Zarządu i Rady Nadzorczej,
  • zmiany PKD,
  • zmiany adresu spółki,
  • informacji o zmianie udziałowców i akcjonariuszy,
  • zmiany kapitału zakładowego, itp.
  • przygotowywanie uchwał i protokołów z posiedzeń Zarządu i Rady Nadzorczej Spółek z grupy;
  • przygotowywanie zmian w statutach Spółek zgodnie z uwagami zarządu;
  • współpraca z Notariuszem;
  • współpraca z zewnętrznymi Kancelariami Prawnymi;
  • nadzór nad toczącymi się sprawami sądowymi i monitorowanie postępowań sądowych;
  • współpraca z Zarządem Spółek z grupy;
  • przygotowywanie odpowiedzi na pisma organów publicznych i komunikacja z nimi;
  • bieżąca analiza sytuacji prawnej w Spółkach.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe - prawnicze;
  • doświadczenie w pracy w dziale prawnym;
  • bardzo dobra znajomość programów: Word, Excel, [AW1] [MS2]
  • duża zdolność organizacyjna oraz samodzielność w realizacji zadań;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • zdolność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne warunki zatrudnienie ukierunkowane na długofalową współpracę
  • opieka medyczna.
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zastrzegamy sobie kontakt wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy