Oferta pracy

Asystent/ka działu Prawnego

CloudBest sp.z o.o.O firmie

  • Wioślarska 8, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

CloudBest sp.z o.o.

Wioślarska 8

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działu prawnego w codziennych obowiązkach;

  • Rejestrowanie, archiwizacja dokumentów korporacyjnych i kontraktowych oraz dokumentów związanych z obsługą spółki;

  • Przygotowywanie skanów i kserokopii dokumentów oraz ich katalogowanie;

  • Wsparcie w procesach związanych z gromadzeniem i przekazywaniem dokumentów;

  • Koordynacja obiegu i podpisów pod dokumentami;

  • Kontakt z sądami i organami administracji publicznej, monitorowanie wpisów w rejestrach;

  • Kontakt z zewnętrznymi dostawcami usług prawnych i podatkowych;

  • Wsparcie w przygotowywaniu dokumentów prawnych zgodnie ze standardami organizacji;

  • Przygotowywanie pism przewodnich do korespondencji;

  • Samodzielne załatwianie drobnych, typowych spraw prawnych;

  • Research prawny.

Nasze wymagania

  • Swobodna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, preferowany poziom B2/C1;

  • Wykształcenie wyższe na kierunku prawniczym (mile widziani studenci 3—5 roku);

  • Biegła znajomość pakietu MS Office oraz systemów informacji prawnej;

  • Wybitne zdolności organizacyjne;

  • Umiejętność skutecznego działania pod presją czasu;

  • Zdolności komunikacyjne i nastawienie na sukces.

To oferujemy

  • Rozwój osobisty i zdobycie doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie w międzynarodowym środowisku;

  • Pracę z zespołem entuzjastów, który z sukcesem tworzy firmę w najszybciej rozwijającej się branży blockchain;

  • Świetną atmosferę oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia przy startupowej kulturze organizacyjnej;

  • Pracę w nowoczesnym, atrakcyjnym biurowcu przy ul. Wioślarskiej 8;

  • Prywatną opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty multisport;

  • Wyjazdy integracyjne oraz imprezy firmowe;

  • Celebrowanie Twoich urodzin;

  • Świeżo wyciskany sok 100%;

  • Masaże w miejscu pracy;

  • Naukę języka w miejscu pracy;

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • strefa relaksu

CloudBest to firma zarządzająca międzynarodowymi projektami z zakresu wielu branż, w tym FinTech. Nasze wyspecjalizowane zespoły zapewniają swoim klientom wsparcie w takich obszarach jak tworzenie oprogramowania, publikowanie treści, obsługa klienta, marketing, motoryzacja i rozwój biznesu.

Przewiń do profilu firmy