Oferta pracy

Asystent/ka Działu Prawnego

ROHLIG SUUS Logistics S.A O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Rejestracja umów, wysyłanie korespondencji

  • Weryfikacja kontrahentów, skanowanie dokumentów

  • Tworzenie zestawień, rejestrów

  • Weryfikacja zajęć komorniczych

  • Przygotowywanie statystyk

  • Archiwizacja dokumentów

  • Pisanie pism pod nadzorem prawnika

  • Weryfikacja umów pod nadzorem prawnika

Nasze wymagania

  • Student/ka min. III roku administracji lub prawa

  • Wiedza w zakresie form prowadzenia działalności prawnej (w tym znajomość zasad reprezentacji poszczególnych podmiotów gospodarczych, miejsc wyszukiwania danych o kontrahentach, rodzajów pełnomocnictw, danych kontrahentów, które należy wpisać w umowę, umiejętność liczenia terminów, znajomość Kodeksu cywilnego, w szczególności w zakresie zobowiązań)

  • Znajomość Microsoft Office, w szczególności Excel, Power Point

  • Skrupulatność, zaangażowanie i chęć do zdobywania wiedzy

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność

  • Umiejętność zarządzania sobą w czasie i priorytetyzacji zadań

  • Mile widziane pierwsze doświadczenia w pracy w kancelarii lub dziale prawnym (np. staże, praktyki)

To oferujemy

  • Umowa zlecenie (w perspektywie kilku miesięcy umowa o pracę)

  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

  • Koleżeńska, partnerska atmosfera w otwartym i zgranym zespole

  • Realna perspektywa awansu i możliwość uczestniczenia w wielu szkoleniach, dostęp do aktualnych baz wiedzy z zakresu prawa

  • Szkolenie wdrażające do pracy i wsparcie merytoryczne

  • Praca w godz. 9.00 - 17.00

  • Elastyczne godziny pracy w przypadku robienia aplikacji

  • Praca hybrydowa

ROHLIG SUUS Logistics S.A

Od 30 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania

w zakresie zarządzania logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw.

Zatrudniamy ponad 1700 pracowników w 30 oddziałach w Polsce i Europie.

Nasze wartości to innowacyjność, partnerstwo i ciągłe doskonalenie się.

Przewiń do profilu firmy