Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Napollo Holding Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (02-823), ul. Osmańska 12. Dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacyjnym. Przetwarzanie danych osobowych, wymaganych w ramach rekrutacji, jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze zgodnie z art. 22 z indeksem 1 kodeksu pracy. Dane osobowe, wykraczające poza zakres wymagany w ramach rekrutacji, będą przetwarzane na podstawie zgody. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych oraz przysługujących prawach znajduje się na stronie internetowej pod adresem: http://www.napollo.pl/info-49.html Przesyłając dokumenty aplikacyjne wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych w nich zawartych i wykraczających poza zakres wymagany w ramach procesu rekrutacji. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie, co nie wpływa na to, że do momentu jej wycofania przetwarzanie było zgodne z prawem.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka działu prawnego

Napollo Holding Sp. z o.o.O firmie

  • Osmańska 12, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 09 lip 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent

Napollo Holding Sp. z o.o.

Osmańska 12

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie zestawień, rejestrów

  • Scanowanie i archiwizacja dokumentów korporacyjnych

  • Przygotowywanie wniosków do KRS pod nadzorem prawnika

  • Przygotowywanie dokumentów korporacyjnych pod nadzorem prawnika

  • Nadzór nad obiegiem korespondencji w spr. prawnych,

  • Nadzór nad obiegiem dokumentów dot. zajęć komorniczych

Nasze wymagania

  • Dobra organizacja pracy

  • Skrupulatność, dokładność, odpowiedzialność

  • Student/ka prawa (studiów wieczorowych lub zaocznych, nie kolidujących z godzinami pracy)

  • Dobra znajomość Ms Office

To oferujemy

  • Umowa zlecenie lub umowa o pracę

  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

  • Pakiet opieki medycznej

  • Możliwość zdobycia doświadczenia

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy