Logo Pracuj.pl

Asystent/ka Działu Prawnego

Atlas Ward Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie do elektronicznego systemu umów zawieranych przez spółkę;
  • archiwizowanie dokumentów;
  • monitorowanie sfinalizowania umowy z podwykonawcami;
  • sporządzanie etykiet, opisów, spisów treści dokumentów wprowadzanych do obiegu;
  • kontrolowanie kompletności umowy, ewentualnie drukowanie brakujących załączników;
  • sporządzanie pism do kontrahentów spółki;
  • sporządzanie umów, aneksów do umów z kontrahentami na podstawie dostępnych wzorów dokumentów;
  • koordynowanie działań pomiędzy spółką a kancelarią zewnętrzną;
  • wykonywanie bieżących zadań zleconych przez przełożonego w obszarze Działu Prawnego;

Nasze wymagania

  • ukończone studia prawnicze lub statusu studenta prawa,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • skrupulatność, dokładność i terminowość w wykonywaniu obowiązków,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i priorytetyzacji zadań,
  • samodzielność,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel),
  • prawa jazdy kat. B,
  • mile widziane pierwsze doświadczenia w pracy w kancelarii lub dziale prawnym (np. staże, praktyki).

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy wśród pasjonatów tworzących wyjątkową atmosferę pracy,
  • Udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży,
  • Szeroki pakiet benefitów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

Asystent/ka Działu Prawnego, Wrocław