Oferta pracy

Asystent/ka Działu Prawnego

Atlas Ward Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie do elektronicznego systemu umów zawieranych przez spółkę;

  • archiwizowanie dokumentów;

  • monitorowanie sfinalizowania umowy z podwykonawcami;

  • sporządzanie etykiet, opisów, spisów treści dokumentów wprowadzanych do obiegu;

  • kontrolowanie kompletności umowy, ewentualnie drukowanie brakujących załączników;

  • sporządzanie pism do kontrahentów spółki;

  • sporządzanie umów, aneksów do umów z kontrahentami na podstawie dostępnych wzorów dokumentów;

  • koordynowanie działań pomiędzy spółką a kancelarią zewnętrzną;

  • wykonywanie bieżących zadań zleconych przez przełożonego w obszarze Działu Prawnego;

Nasze wymagania

  • ukończone studia prawnicze lub statusu studenta prawa,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • skrupulatność, dokładność i terminowość w wykonywaniu obowiązków,

  • umiejętność pracy pod presją czasu i priorytetyzacji zadań,

  • samodzielność,

  • umiejętności pracy w zespole,

  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel),

  • prawa jazdy kat. B,

  • mile widziane pierwsze doświadczenia w pracy w kancelarii lub dziale prawnym (np. staże, praktyki).

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy wśród pasjonatów tworzących wyjątkową atmosferę pracy,

  • Udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży,

  • Szeroki pakiet benefitów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień