Oferta pracy

Asystent/ka Działu Prawnego

LAW-TAXES.PL KANCELARIA PRAWNA OKOROWSKA MRZYGŁÓD KMIECIK SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Kancelaria prawna wyspecjalizowana w doradztwie na rzecz klientów korporacyjnych poszukuje pracownika na stanowisko:

Główne obowiązki:

  • wsparcie pracy kilkuosobowego zespołu prawników
  • koordynacja obiegu korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej, w tym wysyłanie korespondencji zewnętrznej, nadzór nad obiegiem korespondencji wewnętrznej, archiwizacja
  • praca z dokumentami (w tym formatowanie, zarządzanie, archiwizowanie)
  • prowadzenie kalendarzy
  • kontakty z urzędami, sądami itp.
  • przepisywanie dyktowanych pism
  • nadzór nad rozliczaniem czasu pracy
  • wykonywanie innych czynności zgodnie ze wskazówkami prawników

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (w trybie zaocznym)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość programu MSOffice (szczególnie Outlook i Word)
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • pełny wymiar czasu pracy
  • zatrudnienie w oparciu umowę o pracę
  • pozytywną atmosferę

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy