Oferta pracy

Asystent/ka działu PRO+

Nawrot Sp. z o.o.O firmie

Nawrot Sp. z o.o.

Wrocławska 33B

Długołęka (pow. wrocławski)

Autoryzowany Diler RENAULT, DACIA, HYUNDAI Nawrot, istnieje na rynku dolnośląskim od 25 lat.

Stawiamy przede wszystkim na wysoki poziom obsługi, niezawodność, bezpieczeństwo i komfort naszych Klientów. Naszym atutem jest profesjonalna i stała kadra - zespół‚ ludzi z wieloletnim zaangażowaniem w budowanie firmy.

W związku z ciągłym rozwojem firmy, w chwili obecnej poszukujemy 1 osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • wsparcie w realizacja planowanych oraz bieżących zadań działu sprzedaży samochodów dostawczych RENAULT
  • przestrzeganie standardów obowiązujących w firmie ze szczególnym uwzględnieniem standardów obsługi klienta
  • przygotowywanie niezbędnej dokumentacji, raportów i analiz
  • wsparcie procesu sprzedaży
  • opieka nad klientami oczekującymi na kontakt osoby odpowiedzialnej za proces sprzedaży oraz obsługę serwisową
  • współpraca ze wszystkimi działami w firmie
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy i dobrych relacji z Klientami poprzez zachowanie najwyższych standardów obsługi

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • praca na podobnym stanowisku oraz wiedza techniczna będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność kreatywnego myślenia i radzenia sobie w sytuacjach stresowych
  • bardzo dobra obsługa pakietu Office (excel)
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność, otwartość, wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjne warunki pracy i płacy, umowa o pracę + prowizja
  • ciekawa i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • przyjazną atmosferę w dynamicznym zespole
  • możliwość indywidualnego rozwoju poprzez rozbudowany system szkoleń
  • benefity pracownicze (ubezpieczenie na życie, medyczne; karty sportowe itp.)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy