Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Asystent/ka Działu Produktu

W.KRUK S.A.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Kupców i Product Managera w codziennej pracy,

  • bieżący kontakt z kontrahentami w zakresie realizacji dostaw,

  • przygotowywanie oraz wysyłka zamówień,

  • uzupełnianie danych o produkcie w systemie ewidencyjnym,

  • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów i informacji,

  • tworzenie raportów i analiz na potrzeby działu,

  • ścisła współpraca z Działami Marketingu, Logistyki, Sprzedaży i Księgowości.

Nasze wymagania

  • pierwsze doświadczenie zawodowe w dziale zakupów, handlu, sprzedaży lub obsługi klienta,

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,

  • znajomość języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację biznesową

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • bardzo dobra organizacja pracy i skrupulatność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • entuzjazm i pozytywna energia w codziennej pracy.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pełną satysfakcji pracę w przyjaznej atmosferze,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

W.KRUK S.A.

W.KRUK jest najstarszą marką jubilerską w Polsce. Istnieje od 1840 roku. Nasza historia to nasza duma i najważniejsze dziedzictwo. W ponad 130 salonach firmowych na terenie całego kraju W.KRUK oferuje najwyższej jakości złotą i srebrną biżuterię, brylanty, kamienie szlachetne oraz autorskie kolekcje, inspirowane najnowszymi trendami w modzie.

Przewiń do profilu firmy