Ta oferta pracy jest nieaktualna od 164 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent / ka Działu Projektowego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Renomowana firma projektowo-deweloperska o uznanej na rynku budowlanym pozycji poszukuje na stanowisko:
    ASYSTENT/KA DZIAŁU PROJEKTOWEGO
    Miejsce pracy: Warszawa

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Współpraca, wsparcie organizacyjne i administracyjne w realizacji bieżących zadań Kierowników Projektu
    • Współpraca z Działem Projektów i Realizacji w zakresie wymiany informacji i dokumentów dot. Projektu,
    • Zarządzanie obiegiem informacji i niezbędnej dokumentacji w ramach realizowanego projektu
    • Wsparcie dla osób zaangażowanych w realizację projektów
    • Pomoc w procesie uzyskiwania niezbędnych opinii, uzgodnień, decyzji administracyjnych
    • Organizowanie, koordynacja i obsługa  spotkań z kontrahentami
    • Przygotowywanie materiałów, prezentacji na spotkania
    • Udział w procesie zatwierdzania faktur
    • Udział w naradach i sporządzanie notatek ze spotkań

    OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:

    • Znajomości zasad i procedur administracyjnych z zakresu procesu budowlanego
    • Doświadczenia zawodowego w organach administracji bądź w firmach projektowych lub wykonawstwie budowlanym
    • Bardzo dobrej organizacji pracy
    • Umiejętności pracy w zespole
    • Staranności i terminowości w wykonywaniu obowiązków
    • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
    • Dobrej znajomości pakietu MS Office
    • Znajomości programu AutoCAD będzie dodatkowym atutem

    OFERUJEMY:

    • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku przy ciekawych projektach
    • Dogodne warunki pracy w przyjaznym i zaangażowanym zespole
    • Możliwość rozwoju zawodowego