Ta oferta pracy jest nieaktualna od 128 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/-ka działu Property

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 18.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Alshaya Poland Sp. z o. o. to międzynarodowa firma franchisingowa, zrzeszająca marki:

    Victoria's Secret, THE BODY SHOP, MAC oraz  Bath & Body Works.

    Obecnie do naszego działu Property na okres 6 miesięcy, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

    Umowa na okres 6 miesięcy
    Miejsce pracy: Warszawa

    OPIS STANOWISKA:

    • Współpraca z Facility Managerem w zakresie obsługi technicznej obiektów komercyjnych;
    • Obsługa administracyjno - biurowa Działu Property w tym koordynacja obiegu dokumentów i ich archiwizacja;
    • Wyszukiwanie lokalnych dostawców materiałów i usług specjalistycznch;
    • Rozsyłanie ofert przetargowych oraz przygotowywanie prezentacji;
    • Wspieranie kierownika działu prawnego w codziennej pracy;

    OCZEKUJEMY:

    • Dobra znajomość angielskiego w mowie i w piśmie (warunek konieczny);
    • Dobra organizacja pracy i odpowiedzialność za powierzone zadania;
    • Chęć do nauki i rozwoju;
    • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office;
    • Mile widziany student/-ka lub absolwent/-ka studiów technicznych lub ekonomicznych;

    OFERUJEMY:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • Kartę zniżkową do wszystkich naszych sklepów,
    • Możliwość przystapienia do opieki medycznej;
    • Przyjazną atmosferę pracy.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Administratorem danych jest Alshaya Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 00-845, ul. Łucka 2/4/6 . Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.