Oferta pracy

Asystent /-ka działu przygotowania i realizacji inwestycji

Albero InvestO firmie

Albero Invest

Zielna 37

Warszawa

Albero Invest to prężna spółka deweloperska z Warszawy, która od kilku lat współpracuje z  liczną grupą, specjalistów z zakresu budownictwa. Inżynierowie i kadra techniczna Albero Invest osobiście nadzoruje każdy etap inwestycji w trosce o jego rzetelne wykonanie. Zawsze współpracuje z najlepszymi fachowcami w branży. Nasze projekty powierzamy utalentowanym architektom, ponieważ w kwestiach jakości nie idziemy na kompromisy. Fundamentem działań spółki jest doświadczenie w branży budowlanej, inwestycyjnej, silne podstawy merytoryczne oraz chęć wdrażania nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań. W roku 2018 spółka zrealizowała projekt deweloperski – Klonowy Zakątek, który stał się dodatkowym impulsem w rozwoju firmy. W tym samym roku spółka została również przyjęta do grona członków Polskiego Związku Firm Deweloperskich, a jej plany inwestycyjne obejmują kilka projektów deweloperskich w Wilanowie, Mokotowie, Ursynowie i Ochocie.

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie zespołu ds. przygotowania i realizacji inwestycji mieszkaniowych
  • Gromadzenie i weryfikacja dokumentacji projektowej
  • Organizacja oraz udział w spotkaniach koordynacyjnych z zespołami projektowymi oraz spotkaniach zarządu / protokołowanie tych spotkań
  • Nadzór nad korespondencją oraz przepływem dokumentacji między działami
  • Archiwizacja dokumentacji przetargowej
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów

Wymagania:

  • w trakcie studiów lub ukończone studia na kierunku budownictwo, architektura, geodezja, gospodarka przestrzenna
  • co najmniej 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku u dewelopera mieszkaniowego
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel) oraz MS Project i Auto CAD
  • znajomość aspektów technicznych, umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • język angielski w stopniu dobrym
  • dobra organizacja pracy
  • samodzielność i odpowiedzialność w działaniu

Oferujemy:

  • Pracę z doświadczonym zespołem
  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość awansu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy