Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka Działu Reklamy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 10.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    ITF jest innowacyjną agencją reklamową, dostarczającą klientom kompleksowe usługi z zakresu marketingu internetowego. Wykorzystujemy w naszej codziennej pracy najnowsze technologie, autorskie rozwiązania analityczne i know-how najlepszych specjalistów, aby wspólnie wdrażać efektywne rozwiązania reklamowe.. Największą wartością naszej firmy jest Zespół - to ludzie młodzi, zaangażowani, którym oferujemy odpowiedzialność i samodzielność, realny wpływ na wynik oraz swobodę w szukaniu rozwiązań.

    line
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: ASR/2019/MZ

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • wsparcie zespołu Media Buyerów w realizacji bieżących projektów reklamowych
    • prowadzenie researchu rynkowego
    • przygotowywanie analiz i statystyk
    • kontakty z innymi zespołami w firmie (dział kreatywny, IT, marketing)
    • wprowadzenie danych systemowych
    • wsparcie administracyjne

    OCZEKIWANIA:

    • wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat (preferowane kierunki ścisłe, ekonomiczne, związane z zarządzaniem)
    • znajomość języka angielskiego na poz. min. B2
    • znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem
    • znajomość MS Office (w szczególności Excel)
    • analityczny umysł
    • skrupulatność i dokładność
    • umiejętność pracy w zespole
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • odpowiedzialność i zorientowanie na efekty
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • zaangażowanie i satysfakcja z niesienia pomocy innym
    • nastawienie na usprawnianie i szukanie nowych rozwiązań

    OFERUJEMY:

    • ambitną pracę w najlepszej agencji reklamowej w Europie
    • dostęp do autorskich narzędzi analitycznych
    • współpracę z najlepszymi specjalistami w branży
    • naukę prawdziwego performance'u, którego nie poznasz w innej agencji
    • ogromną możliwość rozwoju oraz know-how, które ułatwi Ci życie!

    DODATKOWO:

    • prywatną opiekę medyczna i kartę Multisport
    • elastyczne godziny pracy
    • wieczory gier planszowych, świeże owoce i inne przyjemności
    • fajne biuro w super lokalizacji z chill out strefami
    • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie i zero stresu
    • pracę, która stanie się Twoją pasją!

    Dołącz do nas!

    Jeśli uważasz, że powinieneś do nas dołączyć a powyższe stanowisko nie jest dla Ciebie interesujące, wyślij swoje CV za pomocą przycisku aplikowania - liczymy, że będziemy mogli Ci pomóc ;-)

    bottom
    Prosimy o przesłanie CV w formacie PDF oraz zamieszczenie w nazwie pliku swojego imienia i nazwiska