Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka działu rekrutacji

Seargin Sp. z o.o.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie zespołów projektowych IT w realizacji działań rekrutacyjnych – aktywnym poszukiwaniu odpowiednich kandydatów z branży IT pod realizowane przez Seargin projekty,

  • weryfikacja umiejętności kandydatów z wykorzystaniem baz danych Seargin,

  • codzienny kontakt telefoniczny i mailowy z kandydatami,

  • aktualizowanie wewnętrznego systemu informatycznego firmy.

  • Pierwsze miesiące pracy realizowane będą przez Ciebie pod okiem doświadczonego lidera Twojego zespołu, który jednocześnie będzie Twoim opiekunem i trenerem.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • doświadczenie w obszarze sprzedaży / obsłudze klienta

  • znajomość j. francuskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem,

  • wykształcenie wyższe,

  • chęć do podjęcia nauki branży rekrutacji IT,

  • chęć osiągania wysokich zarobków,

  • umiejętność radzenia sobie z zadaniami pod presją czasu,

  • wytrwałość w realizacji stawianych celów,

  • preferowana dostępność "od zaraz",

  • dyspozycyjność w pełnym wymiarze czasu pracy.

To oferujemy

  • rozwój zawodowy: cykliczne szkolenia z branży rekrutacji IT oraz przejrzysta ścieżka kariery,

  • bardzo konkurencyjne wynagrodzenie (solidną podstawę + wysokie premie),

  • umowę o pracę,

  • pakiet Multisport i prywatną opiekę medyczną,

  • bezpłatne zajęcia języka angielskiego,

  • firmowe integracje,

  • możliwość budowania i zarządzania własnym zespołem po awansie.

  • Po pandemii mogą odbywać się regularne spotkania (np. raz w miesiącu) w siedzibie firmy w Gdańsku.

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

O nas

Pracuj z najlepszymi!

Seargin to prężnie działająca organizacja dwukrotnie wyróżniona przez Financial Times w rankingu najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie.

Dostarczamy usługi IT w formie Body & Team Leasing oraz Application Managed Services. Współpracujemy z międzynarodowymi klientami, znanymi markami oraz liderami w swoich sektorach.

Pracuj w wyśmienitej atmosferze, ze wspaniałymi ludźmi, których codzienne wsparcie w połączeniu z Twoim zaangażowaniem pozwoli Tobie cieszyć się pracą każdego dnia, rozwijać się i osiągać bardzo wysokie zarobki.