Logo Pracuj.pl

Asystent/ka działu rekrutacji

Exact Systems Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie fanpage’a na Facebooku w języku niemieckim
  • Publikowanie ofert pracy na profilu firmowym oraz w grupach (polski / niemiecki)
  • Zarządzanie bazą kandydatów
  • Umieszczanie i zarządzanie reklamami na Facebooku
  • Bieżąca współpraca z dziełem marketingu i rekrutacji
  • Komunikacja z fanami profilu oraz kandydatami (polski / niemiecki)

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie minimum B2 w mowie i piśmie
  • Biegła znajomość funkcji serwisu Facebook, w tym grup
  • Zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność tworzenia angażujących treści
  • Umiejętność tworzenia grafik do social mediów, bardzo dobra znajomość Canvy
  • Umiejętność tworzenia prostych reklam w social mediach

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Praca w 100% zdalna
  • Możliwość rozwoju kompetencji w zakresie marketingu/EB/procesów rekrutacyjnych w social media
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/ umowę zlecenie lub kontrakt B2B
  • Praca w miłej atmosferze w firmie o zasięgu międzynarodowym i ustabilizowanej pozycji na rynku
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Elastyczne godziny pracy (zatrudnienie w oparciu o pełen etat)
  • Telefon komórkowy
  • Komputer z przenośny z modemem

Exact Systems Sp. z o.o.

Do naszego zespołu marketingowo-rekrutacyjnego poszukujemy Asystenta / Asystentki, która będzie specjalizować się w skutecznym prowadzeniu social mediów w języku niemieckim.

Osoby zainteresowane współpracą oraz spełniające wymagania, prosimy o złożenie aplikacji.

Asystent/ka działu rekrutacji, dolnośląskie