Oferta pracy

Asystent/ka Działu Rekrutacji

The Adecco Group

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Specjalisty ds. Rekrutacji w realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska podstawowego i średniego szczebla (administracja biurowa, księgowość, finanse, siły sprzedażowe, call center/obsługa klienta, magazyny, logistyka)

  • Redagowanie oraz zamieszczanie ogłoszeń

  • Selekcja otrzymanych aplikacji

  • Pierwszy kontakt telefoniczny z Kandydatem

  • Aktywne budowanie wizerunku Firmy na lokalnym rynku

Nasze wymagania

  • Interesujesz się obszarem rekrutacji i chciałbyś/chciałabyś się w tym rozwijać

  • Jesteś studentem/studentką kierunku: socjologia, psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi lub pokrewne

  • Jesteś osobą, która chce się uczyć i poznawać nowości

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • Pakiet szkoleń wstępnych i cyklicznych, wsparcie merytoryczne doświadczonych pracowników, stanowisko wyposażone w niezbędne narzędzia pracy

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego

  • Możliwość pracy w firmie będącej liderem w branży HR

  • Możliwość rozwoju poprzez realizację projektów rekrutacyjnych

  • Udział w prestiżowych projektach dla największych firm z regionu jak i z kraju

  • Otwartość na wdrażanie własnych pomysłów

The Adecco Group jest wiodącą na świecie firmą, która świadczy usługi doradcze i dostarcza rozwiązania w zapewnieniu wykwalifikowanej kadry. Naszą motywacją jest ambitny cel - tworzenie pozytywnej przyszłości dla każdego.

Przewiń do profilu firmy