Oferta pracy

Asystent/ka Działu Rekrutacji

AWG Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zajmiesz się samodzielnym tworzeniem i publikowaniem ogłoszeń z ofertami pracy

  • Organizacją i przeprowadzaniem spotkań rekrutacyjnych

  • Budowanie bazy kandydatów do pracy tymczasowej

  • W Twoich obowiązkach znajdzie się również przygotowywanie i archiwizowanie dokumentacji pracowniczej

  • Stały kontakt z naszym działem Kadr umożliwi Ci dbałość o przebieg dokumentów takich jak np. wnioski urlopowe pracowników, ewidencje czasu pracy

  • Wsparcie doświadczonych konsultantów w działaniach rekrutacyjnych

Nasze wymagania

  • Na pewno docenimy Twoje umiejętności, nie martw się jeśli nie posiadasz doświadczenia, może wyróżniają Cię inne kompetencje które pozwolą Ci się szybko wdrożyć w nową rolę.

  • Lekkie pióro, pozwalające na tworzenie skutecznych treści ogłoszeń rekrutacyjnych.

  • Kreatywność, pozwalająca Ci „wyciągnąć” odpowiedniego kandydata niemal z podziemi:)

  • Doskonała organizacja pracy,

  • Wykształcenie wyższe w kierunku ZZL lub Doradztwo zawodowe i personalne- mile widziane

  • Liczą się również Twoje chęci do rozwoju w obszarze HR

  • Szukamy Kogoś dostępnego w wymiarze pełnego etatu

  • Prawo jazdy jest warunkiem koniecznym, ponieważ rekrutacji nie prowadzimy wyłącznie w biurze

To oferujemy

  • Już pierwszego dnia poczujesz się u nas jak u siebie, będziesz współpracować z ludźmi których łączy z Tobą wiele wspólnych punktów

  • Jeśli tylko się sprawdzisz gwarantujemy długofalową współpracę w ogólnopolskiej firmie

  • Oferujemy stałe wynagrodzenie miesięczne

  • Dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego PZU oraz prywatnej opieki medycznej - bo wiemy, że nikt nie chce tracić czasu na stanie w kolejkach do lekarzy specjalistów

  • Wolne weekendy dla naładowania baterii na nowy tydzień wyzwań

AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Przewiń do profilu firmy