Oferta pracy

Asystent/ka działu rozliczeń i analiz

BROWAR STU MOSTÓWO firmie

BROWAR STU MOSTÓW

Jana Długosza 2

Wrocław

Mamy ponad 200 miejsc, w których stale kupić można nasze piwo, w tym ponad 100 we WRCLW. Kiedy zaczynaliśmy miała to być walka Dawida z Goliatem, dziś patrzymy na to inaczej. Nie interesuje nas masowo produkowane piwo, nudne i bez smaku. Przyciągamy do WRCLW piwowarów z całego świata. Wysyłamy do najlepszych pubów w Polsce. Eksportujemy do kilkunastu krajów Europy. Wszędzie tam gdzie ludzie znakomicie znają się na piwie. Zapraszamy, bo czas w jakim działamy jest bardzo wyjątkowy.

To nie jest kolejny nabór na osobę do posadzenia za biurkiem z telefonem w ręce To nie jest backoffice w piwnicy biurowca - to tu stajesz się częścią rewolucji gdzie jakość produktu i zadowolenie klienta końcowego to najwyższe cele a piwo to pasja dzięki, której on to czuje. Pamiętaj, że Goliat jest słaby i ciągle jeszcze nie wyzbył się praktyk ostatnich 50 lat. Mamy jeszcze trochę czasu. Chcemy go maksymalnie dobrze wykorzystać i ty możesz w tym pomóc!

Zadania:

  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Wprowadzanie przelewów bankowych
  • Dekretowanie dokumentów księgowych
  • Archiwizacja dokumentów
  • Wystawianie faktur sprzedażowych
  • Potwierdzanie sald rozrachunków i wyjaśnianie rozbieżności
  • Monitorowanie poziomu należności i terminów płatności
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie finansów lub rachunkowości (lub status studenta – tryb niestacjonarny)
  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel
  • Umiejętność organizowania własnej pracy i priorytetyzowania zadań
  • Dokładność i rzetelność
  • Komunikatywność
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy Tobie:

  • Możliwość rozwoju w kreatywnym i doświadczonym zespole, doskonałą atmosferę
  • Uczestniczenia w nowej fali, realne, z możliwością wpływu i współtworzenia marki Browaru
  • Niezbędne narzędzia do pracy (komputer, telefon i samochód do użytku służbowego)
  • Kartę zniżkową do firmowego pubu oraz Conceptu Stu Mostów
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia
  • Umowę o pracę po okresie próbnym
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W nadesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Browar Stu Mostów Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, z późn.zm.).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy