Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka Działu Rozwoju Eksportu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 07.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma kosmetyczna Verona Products Professional Sp. z o.o.
    poszukuje pracownika na stanowisko:

    ASYSTENT/KA DZIAŁU ROZWOJU EKSPORTU

    Miejsce pracy: Warszawa / Okęcie
    Region: mazowieckie

    Obowiązki:

    • Ewidencja i prowadzenie korespondencji handlowej
    • Realizacja zadań i planów sprzedażowych
    • Wspieranie pracy działu eksportu w firmie
    • Realizacja polityki handlowej firmy

    Wymagania:

    • Znajomość języka angielskiego i francuskiego w mowie i piśmie
    • Dobra znajomość pakietu Office szczególnie arkusza kalkulacyjnego MS Excel
    • Doświadczenie w sprzedaży B2B
    • Znajomość procedur eksportowych
    • Samodzielność i dobra organizacja pracy

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Praca w młodym, przyjaznym i twórczym środowisku
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w tytule wpisując opis stanowiska, za pomocą przycisku aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Pro­simy o zamiesz­cze­nie klau­zuli o ochro­nie danych oso­bo­wych: „Wyrażam zgodę na   przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)”.

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, iż:

    Administratorem Państwa danych jest firma VERONA Products Professional Sp. z o. o. z siedzibą w Andrzejowie Duranowskim.

    Państwa dane będą przetwarzane dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Przysługuje Państwu prawo dostępu do ich treści oraz możliwości ich poprawiania. Podanie przez Państwa danych jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Dane zostaną usunięte na Państwa prośbę.