Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka działu serwisu AGD

Dom Bianco Sp. z o.o.O firmie

3 000 brutto / mies.
  • Aleja Krakowska 5
    Raszyn (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Dom Bianco Sp. z o.o.

Aleja Krakowska 5

Raszyn (pow. pruszkowski)

Skomplikowane urządzenia AGD wymagają precyzyjnego montażu u Klienta, a ponieważ nawet najlepsze urządzenie może się zepsuć - poszukujemy Asystenta działu serwisu AGD.

Szukamy osoby, która pozna specyfikę obsługiwanych urządzeń i na długo zwiąże się z naszą firmą.
Szukamy osoby otwartej, aktywnej, chętnej do pracy i do nauki.

Kandydata wprowadzimy w świat urządzeń AGD i przyuczymy do wykonywania zadań.

Na początku - praca będzie miała charakter administracyjny i będzie polegać na odbieraniu zgłoszeń o usterkach od Konsumentów.

Kandydat będzie miał telefoniczny kontakt z naszymi Klientami. Będzie musiał zrozumieć problem, z jakim zgłasza się Klient, przyjąć zgłoszenie, ustalić z Klientem termin ew. naprawy lub udzielić Mu wskazówek.

Zdolności językowe i samoorganizacji pracy Kandydata będą istotne w ocenie przydatności do pracy.

Zadania na tym etapie pracy, to:

  • telefoniczna obsługa klientów w zakresie przyjmowania zgłoszeń usterek,
  • ustalanie grafiku pracy techników
  • wspieranie klientów firmy w procesie obsługi serwisowej (aktualizacje statusu napraw, potwierdzenia terminów, itd.)
  • rozliczanie napraw, ewidencja części magazynowych, wystawianie faktur VAT za wykonane naprawy, przygotowywanie dokumentów potrzebnych do utylizacji zużytych części, inne

Po okresie, w którym Kandydat zapozna się ze specyfiką naszych produktów i pracą serwisu zostanie wdrożony do wykonywania drobnych napraw i prac serwisowych w warsztacie firmy.
Praca wykonywana będzie w kameralnym i przyjaznym zespole serwisu (6 osób).

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia średniego (technicznego lub zawodowego)
  • prawa jazdy kat. B
  • znajomości obsługi komputera
  • znajomości języka angielskiego - mile widziana
  • umiejętności samodzielnego definiowania i rozwiązywania problemów

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • szkolenia
  • narzędzia pracy
  • możliwość uzyskania uprawnień elektrycznych i gazowych.

Ogłoszenie archiwalne