Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka działu serwisu

TEKNIKA INDUSTRY TECHNOLOGIES S.A.

  • Opacz (pow. piaseczyński)

    Opacz (pow. piaseczyński), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie korespondencji oraz kontakt telefoniczny z klientami i kontrahentami

  • Wsparcie organizacyjne pracy serwisu

  • Przygotowywanie dokumentacji, zestawień oraz archiwizacja dokumentacji związanej z pracą serwisu

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość j. angielskiego i/lub j. włoskiego w mowie i piśmie

  • Szeroko rozwinięte zdolności organizacyjne i analityczne

  • Umiejętność wykonywania różnorodnych zadań oraz ustalania priorytetów

  • Komunikatywność oraz wysokie zdolności interpersonalne

  • Zaangażowanie, samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • Elastyczność i umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w Obsłudze Klienta

  • Znajomość systemu SAP oraz pakietu MS Office (Outlook, Word, Excel, Power Point)"

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Opieka medyczna

  • Przyjazna atmosfera

Firma Teknika Industry Technologies S.A. największy dystrybutor maszyn do obróbki drewna w Polsce

poszukuje kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa, Opacz - Kolonia

Przewiń do profilu firmy