Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Enpire Łukasz Wojciechowski z siedzibą w: Toruńska 151, 85-880 Bydgoszcz (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz

Asystent/ka Działu Spedycji Międzynarodowej

ENPIRE TransportO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ważna jeszcze 17 dni
    do: 10 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Praca polega na wsparciu Działu Spedycji, a w szczególności Team Leadera/Kierownika w codziennych działaniach, w szczególności:

  • Monitorowanie, kontrola jakości i terminowości realizacji zleceń

  • Obsługa giełd transportowych

  • Codzienny kontakt z kontrahentami z Polski i z zagranicy

  • Wsparcie w przygotowywaniu ofert

  • Realizacja zadań administracyjnych

Nasze wymagania

  • Dostępność w pełnym wymiarze godzinowym

  • 100% zaangażowania w wykonywane zadania

  • Znajomość jednego języka obcego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • Zainteresowanie branżą TSL i chęć związania z nią przyszłości

  • Kreatywność i multitasking

Mile widziane

  • Pierwsze doświadczenia w pracy w Dziale Spedycji

To oferujemy

  • Możliwość nauki zawodu spedytora i zdobycia praktycznego doświadczenia w zakresie spedycji drogowej

  • Praktyczne szkolenia z zakresu spedycji

  • Stałe godziny pracy

  • Opiekę działów wspierających w codziennej pracy (weryfikacja i obsługa dokumentów, wsparcie działu windykacji i należności)

  • Bogaty system Benefitów - m.in. karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, PPK, świętowanie urodzin

  • Realny wpływ na tworzenie sukcesu firmy

  • Szansę otrzymania samodzielnego stanowiska Spedytora

  • Praca w zgranym zespole i bardzo przyjaznej atmosferze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • wyprawka dla dziecka

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

ENPIRE Transport

Jeśli chcesz osiągnąć sukces finansowy i rozwinąć karierę w firmie o wysokiej pozycji na rynku, notującej rekordowe wzrosty – zapraszamy do naszego zespołu! Dołącz do teamu najlepszych specjalistów w branży TSL.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych stron:

Przewiń do profilu firmy