Oferta pracy

Asystent/ka działu spedycji promowej

SKAT Transport Sp. z o.o. Sp.k.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Nauka zawodu spedytora promowego

  • Obsługa klienta dot. rezerwacji przepraw promowych (ofertowanie, wyceny, nadzór nad realizacją zleceń)

  • Codzienny kontakt i współpraca z armatorami (przewoźnikami promowymi)

  • Wprowadzenie oraz weryfikacja danych i dokumentów w systemach bookingowych armatorów

  • Obsługa wewnętrznych systemów operacyjnych

  • Wsparcie zespołu w bieżących zadaniach

Nasze wymagania

  • Chęć poznania branży promowej i nauki pracy spedytora promowego

  • Ukończone studia wyższe lub w trakcie studiów (mile widziane transport, logistyka, handel zagraniczny, stosunki międzynarodowe)

  • Gotowość do podjęcia pracy na pełen etat- warunek konieczny

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, otwartość

To oferujemy

  • Udział w autorskim szkoleniu wewnętrznym i poznanie specyfiki pracy w branży TSL

  • 3 miesiące szkolenia z wynagrodzeniem

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od 1-go dnia szkolenia

  • Benefity pozapłacowe (pakiet opieki medycznej, konkursy wewnątrzfirmowe, dofinansowanie karty sportowej, wyjazdy integracyjne, premie świąteczne, owocowe dni)

  • Nowoczesne biuro, w pełni wyposażone kuchnie, ergonomiczne stanowiska pracy

  • Parking samochodowy oraz rowerowy do dyspozycji pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

SKAT od 30 lat dostarcza nowoczesne, zorientowane na klienta, rozwiązania branży TSL. Obszar działalności: transport i spedycja międzynarodowa, przeprawy promowe, transport i spedycja w ruchu krajowym. Centrala firmy mieści się w Gdańsku, firma posiada również cztery oddziały w Polsce, łącznie zatrudnia 250 pracowników.

Przewiń do profilu firmy