Ta oferta pracy jest nieaktualna od 89 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka Działu Sprzedaży

  • Chorzów, śląskie
  • Asystent
  • 25.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ALDI jest wiodącą firmą handlową w Europie. W Polsce posiada około 130 sklepów. Jest także reprezentowana w dziewięciu europejskich krajach

    Miejsce pracy: Chorzów

    Oczekiwania:

    • Minimum wykształcenie średnie
    • Obsługa komputera (MS Office)
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Obowiązkowość, zaangażowanie i umiejętność organizowania czasu pracy
    • Znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie w pracy biurowej mile widziane

    Twoje zadania:

    • Opracowywanie faktur kosztowych
    • Nadzór i kontrola serwisów na sklepach
    • Przygotowywanie analiz, statystyk oraz dokumentacji sklepowej
    • Koordynowanie kalendarza spotkań oraz organizacja i obsługa zebrań firmowych
    • Wsparcie Działu Sprzedaży w codziennej pracy i obsłudze Klienta

    Nasza oferta:

    • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie handlowej z tradycjami
    • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz gwarancja wzrostu zarobków
    • Pakiet socjalny (bony dla pracowników, prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin oraz ubezpieczenie na życie)
    • Stabilność zatrudnienia i długofalowa perspektywa rozwoju
    • Przyjazna atmosfera pracy
    • Brak monotonii w pracy i różnorodność zadań
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Informujemy, że kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

    Prosimy o zawarcie następującej klauzuli w aplikacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy do celów związanych z rekrutacją (zgodnie z ustawą o ochronie danych z dnia 29.08.1997, Dziennik Ustaw Nr. 133, Pkt. 883).