Asystent/-ka Działu Sprzedaży

Grupa DBK

  • Polna 31, Długołęka (pow. wrocławski)
    Długołęka (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Grupa DBK

Polna 31

Długołęka (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe wsparcie Działu Sprzedaży w zadaniach administracyjnych

  • Nadzór nad obiegiem i archiwizacja dokumentów związanych ze sprzedażą pojazdów

  • Zarządzanie korespondencją

  • Administrowanie bazą danych klientów (CRM)

  • Organizacja spotkań biznesowych

  • Współpraca z klientami i dostawcami zewnętrznymi

  • Przygotowywanie bieżących raportów i zestawień

  • Nadzór nad materiałami eksploatacyjnymi, promocyjnymi

  • Budowanie profesjonalnego i pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Komunikatywność i samodzielność w działaniu

  • Biegła znajomość programów MS Office (Word, Excel) oraz obsługa urządzeń biurowych

  • Otwartość do zdobywania nowej wiedzy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne warunki finansowe

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Możliwość zdobywania doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Jak dołączyć do naszego zespołu?

Kliknij przycisk Aplikuj i wypełnij krótki formularz.

Grupa DBK

Jesteśmy największym w Polsce dostawcą produktów i usług dla branży TSL. Nasze początki sięgają 1996 roku – dziś zatrudniamy ponad 1400 osób w 24 oddziałach. Działamy zgodnie z unikalną filozofią Total Care, dostarczając klientom szereg produktów i usług dla ich biznesu – poczynając od sprzedaży pojazdów użytkowych, poprzez ich odpowiednią eksploatację i kończąc na nowatorskich usługach jak wynajem czy telematyka . Posiadamy w swoim portfolio znane i cenione na całym świecie marki DAF, IVECO, KÖGEL oraz Kaessbohrer. Dowiedz się o nas więcej na www.grupadbk.com.

Przewiń do profilu firmy