Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka Działu Sprzedaży Domów Gotowych

  • Siemianowice Śląskie, śląskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 03.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Koncern Wolf, oddział polski Wolf System Sp. z o.o. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich działająca w kilku gałęziach branży budowlanej poszukuje na stanowisko:
    ASYSTENT/KA DZIAŁU SPRZEDAŻY DOMÓW GOTOWYCH

    Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
    Województwo: śląskie

    Zadania:

    • pozyskiwanie i obsługa klientów indywidualnych,
    • budowanie dobrego wizerunku firmy poprzez utrzymywanie relacji z klientami,
    • dbałość o najwyższą jakość obsługi klienta,
    • sporządzanie ofert budowy domu,
    • realizacja zamierzonych planów sprzedażowych.

    Wymagania:

    • doświadczenie w sektorze obsługi klienta,
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
    • zaangażowanie w powierzone zadania i dobra organizacja własnej pracy,
    • determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów,
    • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych do klientów (wymagane prawo jazdy kat. B),
    • dobra znajomość pakietu MC Office,
    • mile widziana znajomość branży.

    Oferujemy:

    • pracę w międzynarodowym koncernie, z 50-letnim doświadczeniem i stabilnością na rynku,
    • umowę o pracę na pełny etat lub w formie wynagrodzenia w systemie prowizyjnym,
    • możliwość rozwoju osobistego oraz zdobywania nowych doświadczeń,
    • szkolenia wdrażające,
    • wsparcie ekspertów z różnych dziedzin,
    • przyjazną i życzliwą atmosferę w pracy,
    • pakiet socjalny i sportowo-rekreacyjny,
    • grupowe ubezpieczenie na życie,
    • imprezy firmowe.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.