Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka działu sprzedaży

APLISENS S.A.O firmie

APLISENS S.A.

prof. Witolda Andruszkiewicza 5

Gdańsk

APLISENS S.A. – Produkcja Przemysłowej Aparatury Pomiarowej i Elementów Automatyki

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wsparcie działu sprzedaży
  • mailowe/telefoniczne wsparcie klienta
  • koordynowanie zamówień
  • współpraca z działem planowania produkcji
  • tworzenie ofert handlowych
  • obsługa posprzedażowa
  • obsługa systemu CRM
  • prospektowanie

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe, ewentualnie studia zaoczne 4/5 rok
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, optymalnie w firmie o profilu B2B
  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność radzenia sobie z wieloma zadaniami
  • komunikatywność
  • dokładność
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość procesu sprzedaży oraz praktyczna umiejętność obsługi Klienta

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę w stabilnie i prężnie rozwijającej się firmie
  • będącej jednym liderów wśród polskich dostawców aparatury pomiarowej
  • bardzo dobą atmosferę pracy i realne możliwości rozwoju zawodowego
  • konkurencyjne wynagrodzenie w tym pakiet socjalny
  • niezbędne narzędzia pracy
Dopisek do CV
1. Oświadczam, że zapoznałem/łam się z Informacjami podstawowymi oraz szczegółowymi dotyczącymi przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy w APLISENS S.A. z siedzibą w Warszawie.
2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez APLISENS S.A. z siedzibą w Warszawie oraz podmioty należące do grupy kapitałowej APLISENS S.A. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym złożonych w procesie rekrutacji na stanowisko ,,Asystent/ka działu sprzedaży'' na potrzeby uwzględniania mnie w ramach przyszłych rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne. Oświadczam, że zapoznałem/łam się z Informacjami podstawowymi oraz szczegółowymi dotyczącymi przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy w APLISENS S.A. z siedzibą w Warszawie.

Ogłoszenie archiwalne