Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka działu sprzedaży

ZPC MILANÓWEK sp. z o.o.

  • Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działu sprzedaży w:

  • Pozyskiwaniu nowych kontrahentów krajowych jak i zagranicznych

  • Przygotowywaniu ofert handlowych i negocjowaniu warunków współpracy

  • Obsłudze dotychczasowych klientów (nadzór nad procesami realizacji zamówień)

  • Planowaniu i organizacji krajowych oraz międzynarodowych wysyłek, bookingów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe

  • Wymagana bardzo dobra znajomość języka angielskiego – praca w środowisku międzynarodowym w języku angielskim

  • Wymagana umiejętność pracy z narzędziami Microsoft Office w tym Excel na poziomie bardzo dobrym

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w Dziale Obsługi Klienta

  • Komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność, kreatywność w działaniu, chęć rozwoju

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w polskiej firmie produkcyjnej

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • Pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

  • Przyjazną atmosferę w pracy oraz energiczny zespół współpracowników