Ta oferta pracy jest nieaktualna od 134 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/-ka Działu Sprzedaży

  • Grodzisk Mazowiecki, Siestrzeń (pow. grodziski), mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2018-01-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Hifi Filter Polska Sp. z o.o.

    HIFI FILTER, to firma ceniąca ludzi, w której szacunek w stosunku do jednostki
    i sposobu jej myślenia jest podstawą relacji.

    Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki (okolice), Siestrzeń (pow. grodziski)
    Region: mazowieckie
    Opis stanowiska:
    • rejestracja nowych klientów
    • obsługa zamówień klientów
    • przygotowywanie dokumentów sprzedaży
    • dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów w firmie
    • obsługa urządzeń biurowych

    Oczekujemy:

    • doświadczenia w obsłudze klienta
    • uczciwości i odpowiedzialności
    • zaangażowania w wykonywane zadania
    • znajomości obsługi komputera (MS Office)
    • znajomości angielskiego
    • obsługi sprzętu biurowego (fax, xero, skaner).
    Oferujemy:
    • pracę w młodym i dynamicznym zespole
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • umowę o pracę
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.