Asystent/-ka Działu Sprzedaży

  • Grodzisk Mazowiecki, Siestrzeń (pow. grodziski), mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2018-01-10
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 2018-02-09)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Hifi Filter Polska Sp. z o.o.

HIFI FILTER, to firma ceniąca ludzi, w której szacunek w stosunku do jednostki
i sposobu jej myślenia jest podstawą relacji.

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki (okolice), Siestrzeń (pow. grodziski)
Region: mazowieckie
Opis stanowiska:
  • rejestracja nowych klientów
  • obsługa zamówień klientów
  • przygotowywanie dokumentów sprzedaży
  • dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów w firmie
  • obsługa urządzeń biurowych

Oczekujemy:

  • doświadczenia w obsłudze klienta
  • uczciwości i odpowiedzialności
  • zaangażowania w wykonywane zadania
  • znajomości obsługi komputera (MS Office)
  • znajomości angielskiego
  • obsługi sprzętu biurowego (fax, xero, skaner).
Oferujemy:
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.