Logo Pracuj.pl

Asystent/-ka Działu Sprzedaży i Marketingu

DSV SolutionsO firmie

  • Pęcice (pow. pruszkowski)
    Pęcice (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie pracy działu Sprzedaży i Marketingu
  • Przygotowanie prezentacji
  • Dbanie o aktualizację prezentacji, szablonów i ich zgodność z wytycznymi korporacyjnymi
  • Administracja CRM
  • Procesowanie akceptacji i podpisywania dokumentów np. umów o zachowaniu o poufności, listów intencyjnych, dokumentacji przetargowej/ofertowej
  • Wspomaganie organizacji spotkań

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (zwłaszcza Power Point, Word i Excel)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (minimum B2, preferowany C1)

To oferujemy

  • Praca w systemie hybrydowym
  • Opieka medyczna
  • Dofinansowanie karty sportowej
  • Dofinansowanie do obiadów
  • Dofinansowanie lekcji Business English
  • Grupy sportowe
  • Prezenty świąteczne
  • Ergonomiczne miejsce pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • firmowa drużyna sportowa
  • paczki świąteczne
  • ergonomiczne miejsce pracy

Etapy rekrutacji

1

Analiza CV

2

Kontakt telefoniczny

3

I Spotkanie rekrutacyjne

4

Testy (opcjonalnie)

5

II Spotkanie rekrutacyjne (opcjonalnie)

6

Informacja zwrotna

Zobacz biuro DSV ISS podczas Wirtualnego Spaceru 360°

Grupa DSV to jedna z czołowych firm z branży TSL (transport, spedycja, logistyka) na świecie. Nasza główna siedziba znajduje się w Danii, pozostałe – w ponad 90 krajach świata.

W Polsce działają spółki: DSV Solutions | DSV Road | DSV ISSC | DSV Air&Sea | DSV Services.

DSV Solutions z siedzibą w Pęcicach dynamicznie się rozwija. Zatrudniamy ponad 400 fantastycznych pracowników, a ta liczba wciąż wzrasta.

Logistyka kontraktowa to nasza specjalność.

Zatrudniamy w obszarach zarządzania operacjami magazynowymi, administracji procesów magazynowych, kontroli zapasów oraz działów wspierających nasze operacje takich jak kontroling finansowy, jakość, IT, HR.

Aktualne oferty pracodawcy
Nr ref. SOL/PEC/ ADSIM/032023

Asystent/-ka Działu Sprzedaży i Marketingu, Pęcice (pow. pruszkowski)