Oferta pracy

Asystent/ka Działu Sprzedaży i Marketingu

MWT Solutions S.A.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • obsługa zamówień,

  • kontakt z dostawcami w zakresie realizacji zamówień,

  • ścisła współpraca z zagranicznymi oddziałami Spółki,

  • wsparcie zespołu handlowców w zakresie obsługi klientów,

  • zarządzanie wewnętrzną bazą wiedzy,

  • wsparcie działu marketingu w codziennych zadaniach i projektach,

  • dbanie o wewnętrzny PR firmy oraz organizacja imprez firmowych.

Nasze wymagania

  • dobrej organizacji pracy i umiejętności ustalania priorytetów,

  • umiejętności pracy w zespole i efektywnego komunikowania się,

  • samodzielności, zaangażowania i dokładności,

  • bardzo dobrej znajomości pakietu Office (Word, Excel, PowerPoint) oraz obsługi urządzeń biurowych,

  • znajomości angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację,

  • umiejętności szybkiego reagowania oraz pracy pod presją czasu,

  • ciągłej gotowości do podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie zbudowane z części stałej oraz premii,

  • samodzielną, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się organizacji,

  • pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze,

  • pakiet szkoleń oraz możliwości ciągłego rozwoju,

  • dla stałych pracowników pakiet LUX MED., karta Multi-Sport,

  • komplet narzędzi pracy,

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

MWT Solutions S.A.

MWT Solutions to jedyny dystrybutor marki ManageEngine w Polsce. Zajmujemy się dostawą, wdrożeniem, rozwojem oraz utrzymaniem narzędzi z obszaru ITSM, monitoringu infrastruktury sieciowej, bezpieczeństwa oraz zarządzania AD.

Przewiń do profilu firmy

CV bez listu motywacyjnego (i tak ich nie czytamy :) ) prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.