Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent(ka) Działu Sprzedaży i Marketingu

Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Asystent

Poszukuje kandydatki lub kandydata na stanowisko

Dołącz do naszego zespołu jeśli:

  • Dobrze radzisz sobie z narzędziami informatycznymi (excell, power point)
  • Masz doświadczenie w prowadzeniu kilku projektów jednocześnie
  • Potrafisz pracować pod presją czasu,
  • Cechuje Cię otwartość, pozytywne nastawienie do świata
  • Komunikatywnie znasz język angielski,
  • Jesteś dyspozycyjna/y – praca na pełen etat
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Powierzymy Ci następujące zadania:

  • analiza i monitoring konkurencji,
  • weryfikacja poprawności przygotowywanych umów rezerwacyjnych,
  • aktualizacja raportów
  • obsługa programów lojalnościowych
  • wsparcie dla działu i współpraca ze wszystkimi pracownikami.

Możemy Ci zaoferować:

  • Umowę o pracę na czas określony,
  • Możliwość skorzystania z benefitów: rozszerzonego ubezpieczenia medycznego, karty Ticket Restaurant, dofinansowania karty Multisport,
  • Możliwość udziału w bogatej ofercie szkoleń
  • Pracę w firmie międzynarodowej z branży nieruchomości będącej w trakcie dynamicznego rozwoju

Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV w języku polskim za pomocą przycisku Aplikuj
Prosimy również o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ogłoszenie archiwalne