Ta oferta pracy jest nieaktualna od 175 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/-ka Działu Sprzedaży

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    VIX Automation sp. z o.o. jest dystrybutorem oprogramowania przemysłowego światowego lidera, amerykańskiej firmy GE Digital. Jesteśmy jedną z wiodących firm w sektorze IT dla przemysłu w Polsce.

    Aktualnie poszukujemy do naszego dynamicznego i młodego zespołu kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Katowice

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na oferowanym stanowisku odpowiedzialna będzie za wspieranie działu handlowego w procesie poszukiwania nowych klientów (prospecting), a do jej obowiązków będzie należało między innymi:

    • tworzenie baz klientów
    • telefoniczny kontakt z potencjalnymi klientami
    • aktywne poszukiwanie nowych klientów
    • obsługa systemu CRM
    • tworzenie materiałów sprzedażowych
    • współpraca z działem marketingu

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów), preferowane kierunki techniczne
    • umiejętności komunikacyjne i łatwość w nawiązywaniu kontaktów, także przez telefon
    • nienaganna dykcja
    • dobra organizacja czasu pracy
    • rzetelność i terminowość przy realizacji powierzonych zadań
    • dużo uśmiechu i optymizmu

    Dodatkowym atutem będzie:

    • dobra znajomość języka angielskiego
    • doświadczenie w telemarketingu

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • pracę w stałych godzinach 8-16
    • pracę w międzynarodowym środowisku biznesowym
    • dobre warunki do poszerzania wiedzy i nabywania doświadczeń
    • pracę w młodym, dynamicznym zespole i dobrą atmosferę pracy
    • prywatną opieką medyczną
    • możliwość pracy w niepełnym wymiarze dla studentów ostatnich lat studiów

    Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku:

    Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."