Oferta pracy

Asystent/ka działu sprzedaży

Cersanit S.A.

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie cyklicznych raportów i analiz zgodnie z przyjętym standardem

  • Bieżące wsparcie działu sprzedaży oraz współpraca z innymi działami

  • Weryfikacja faktur oraz kontrola należności handlowych

  • Kontrola i uzupełnianie baz asortymentowych towaru dla danego rynku

  • Archiwizacji dokumentów i aktualizacji baz danych

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość Excela

  • Umiejętności analityczne

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych

  • Samodzielności oraz dobrej organizacji pracy

  • Staranności i systematyczności

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o pracę

  • Wsparcie zespołu na każdym etapie zatrudnienia

  • Kartę sportową, opiekę medyczną i ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach

  • Dostęp do siłowni w siedzibie firmy

  • Świadczenia socjalne – wczasy pod gruszą, dofinansowanie do świąt

  • Możliwość udziału w kursach językowych w godzinach pracy

  • Dofinansowanie do szkoleń, kursów i studiów

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy

  • Krótsze piątki – dłuższe weekendy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • jeden krótszy dzień pracy

Głównym przedmiotem naszej działalności jest produkcja i dystrybucja wyrobów wykorzystywanych do aranżacji łazienek i wyposażenia wnętrz: produktów ceramiki sanitarnej, płytek ceramicznych, wanien, mebli łazienkowych oraz innych artykułów około łazienkowych. Naszymi wiodącymi markami są Cersanit i Opoczno.

Nie każdy wie, że Cersanit to międzynarodowa firma z polskim kapitałem. Zatrudniamy pracowników w kilku krajach europejskich (przede wszystkim w Polsce, Ukrainie, Rumunii, Niemczech i Wielkiej Brytanii), w wielu z nich mamy swoje zakłady produkcyjne, a głównym kierunkiem naszej zagranicznej sprzedaży są kraje Europy Wschodniej (Ukraina) oraz Unii Europejskiej (m. in. Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Irlandia, Szwecja, Dania). Docieramy ze swoją ofertą również na rynki Bliskiego Wschodu, Azji Środkowej i Afryki Północnej.

Przewiń do profilu firmy