Oferta pracy

Asystent/ka Działu Sprzedaży

INTERSNACK POLAND O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

W związku z rozwojem, firma poszukuje pracownika na stanowisko:

Główne obowiązki:

  • Odpowiedzialność za obieg dokumentów z obszaru Sprzedaży (w tym faktury, umowy)
  • Odpowiedzialność za weryfikację zasadności i właściwe przypisanie faktur od klientów z zachowaniem obowiązujących w firmie procedur w celu zapewnienia terminowych rozliczeń z klientami
  • Przygotowanie i prowadzenie plików monitorujących realizację budżetów kosztowych (m.in. budżety regionalne, projektowe itd.)
  • Przygotowanie i koordynacja przepływu informacji dotyczących statusu promocji/asortymentu u klientów zewnętrznych (kalendarz promocji, aktualizacja asortymentu TT itd.)
  • Dystrybucja materiałów promocyjnych, próbek i innych materiałów do klienta zewnętrznego
  • Obsługa korespondencji wchodzącej i wychodzącej Działu Sprzedaży
  • Wsparcie Działu Sprzedaży TT w bieżącym funkcjonowaniu stanowisk terenowych
  • Organizowanie i rozliczanie podróży służbowych
  • Organizacja spotkań i wyjazdów integracyjnych przewidzianych dla Działu Sprzedaży. Wsparcie techniczne i administracyjne w tym zakresie ( m.in. negocjacje warunków finansowych z hotelami, współpraca z agencjami zewnętrznymi)
  • Wsparcie w organizacji szkoleń i rekrutacji dla Działu Sprzedaży

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracach administracyjno - operacyjnych
  • Znajomość biznesowego języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Dobra znajomość MS Office- szczególnie Power Point i Excel
  • Doskonała organizacja czasu pracy
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Zaangażowanie i dokładność

Jeżeli spełniasz powyższe kryteria to zapraszamy do składania aplikacji klikając:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy