Oferta pracy

Asystent/ka Działu Sprzedaży

Hranipex sp. z o.o.O firmie

  • Legnica, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent
Nasza Spółka powstała w roku 1993. W tym też roku rozpoczął się etap budowy i rozwoju firmy do dzisiejszej postaci stabilnego przedsiębiorstwa, które nasz zespół stara się ciągle doskonalić orientując się na potrzeby klienta.

Sprawdzona w przeszłości filozofia firmy Hranipex jest i pozostanie również naszą drogą w przyszłość. Jakość, szybkość, niezawodność, najwyższej klasy serwis i profesjonalność pod każdym względem są podstawowymi kamieniami węgielnymi zadowolenia naszych klientów.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • codzienne wsparcie Działu Sprzedaży,
  • kontakt telefoniczny z klientem,
  • bieżąca obsługa zamówień,
  • bieżąca współpraca z Szefem Regionu,
  • bieżąca współpraca z innymi działami firmy zaangażowanymi w obsługę procesu sprzedaży
  • uaktualnianie i prowadzenie bazy danych dokumentów handlowych (CRM),

Wymagania:

  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów z klientami,
  • Zdolności organizacyjne,
  • Odpowiedzialność,
  • Pozytywne nastawienie,
  • Biegła obsługa komputera oraz pakietu MS Office,
  • Doświadczenie w obsłudze klienta B2B- będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość jęz. angielskiego będzie dodatkowym atutem
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy