Logo Pracuj.pl

Asystent/ka Działu Sprzedaży

Transition Technologies MS S.A.O firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wyszukiwanie i identyfikacja potencjalnych klientów firmy na rynkach międzynarodowych
  • Prezentowanie oferty oraz zachęcanie potencjalnym klientów do rozpoczęcia współpracy
  • Prowadzenie kampanii e-mailingowych
  • Budowanie długofalowych relacji z klientem oraz dbałość o pozytywny wizerunek firmy
  • Raportowanie efektów pracy oraz zarządzanie bazą kontaktów
  • Współpraca z działem handlowym

Nasze wymagania

  • Umiejętności skutecznego wyszukiwania informacji w Internecie oraz biznesowych portalach społecznościowych takich jak Linkedin.
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów biznesowych
  • Chęć nauki i rozwijania swoich umiejętności i wiedzy z obszaru IT
  • Bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Doświadczenie w korespondencji biznesowej w języku angielskim
  • Cechy takie jak otwartość, skrupulatność oraz nastawienie na realizację celów

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu IT oraz technik sprzedaży

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży IT
  • Długofalową współpracę oraz stabilne warunki zatrudnienia (UoP lub B2B)
  • Pracę w nowoczesnym biurze oraz elastyczne godziny pracy
  • Świetną, niekorporacyjną atmosferę - u nas naprawdę taka jest
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Transition Technologies MS S.A.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się spółką o globalnym zasięgu, oferującą outsourcing specjalistów IT oraz usługi zarządzane świadczone w autorskim modelu Comprehensive Service Delivery. Realizujemy zarówno projekty związane z projektowaniem i wdrożeniem zupełnie nowej architektury systemowej, jak i z dopasowaniem się do już istniejących rozwiązań. Największą siłą TTMS są wykwalifikowani specjaliści. Dla naszych Klientów na całym świecie rekrutujemy programistów, analityków biznesowych, kierowników projektów, testerów, specjalistów ds. wsparcia, grafików i projektantów UX.

Dołącz do zespołu specjalistów pracujących dla Klientów rozpoznawalnych na całym świecie. Rozwijaj z nami swoje umiejętności, pracując nad ciekawymi projektami, wspólnie budując sukces naszych Klientów. IT.

Asystent/ka Działu Sprzedaży, Lublin