Oferta pracy

Asystent/ka Działu Sprzedaży

STALCO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.AO firmie

  • Osielsko (pow. bydgoski), kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent
STALCO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A – firma
o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje do swojego zespołu kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby na stanowisko asystent ds. sprzedaży. Praca będzie polegała na wsparciu działań Przedstawiciela handlowego oraz na bieżącej obsłudze klienta.

Wymagania:

  • Zaangażowanie i dobra organizacja czasu pracy
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Samodzielność i samodyscyplina
  • Dyspozycyjność

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość programu CDN XL

Oferujemy:

  • Stabilną prace w miłej atmosferze
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się ogólnopolskiej organizacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy