Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Wagas S.A.

Asystent/- ka Działu Sprzedaży Polis z j. hiszpańskim

Wagas S.A.O firmie

Wagas S.A.

Świętojerska 5

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tłumaczenie spotkań oraz dokumentów.

  • Zagraniczne podróże służbowe.

  • Wsparcie Dyrektora Sprzedaży w Chile.

  • Przygotowywanie ofert i prezentacji.

  • Opieka nad dokumentami działu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe.

  • Biegła znajomość języka hiszpańskiego.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów.

  • Rzetelność, sumienność i zaradność w realizacji powierzonych zadań.

  • Komunikatywność.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży ubezpieczeń.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Szeroki pakiet szkoleń umożliwiających rozwój kompetencji.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

Wagas S.A.

Jesteśmy firmą z kapitałem zagranicznym, działająca na rynku polskim w branży motoryzacyjno-ubezpieczeniowej od 2003 r. Dynamicznie się rozwijamy, osiągamy świetne wyniki, oferujemy możliwości, wyzwania i stabilną przyszłość.

Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie, uczciwe zasady zatrudnienia oraz interesującą pracę w przyjaznej atmosferze.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje