Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Działu Sprzedaży

BIURO STYL SP. Z O.O.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie zespołu handlowców w zakresie: obsługi klientów

  • przyjmowanie zamówień telefonicznych lub/i mailowych i wprowadzanie ich do systemu,

  • odbieranie telefonów i udzielanie klientom informacji dot.: statusu ich zamówień, porad i parametrów technicznych, dostępności i cen produktów itp.,

  • troska o sprawną komunikację z klientem i dobry przepływ informacji w zespole handlowców,

  • przestrzeganie procedur i obyczajów obowiązujących w firmie,

Nasze wymagania

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i swobodnej rozmowy z klientem,

  • miła aparycja, pozytywne nastawienie do życia i jesteś uprzejmy/a.

  • umiejętność pracy i komunikacji w zespole, ponieważ zależy nam na dobrym przepływie informacji i stworzeniu atmosfery współpracy,

  • samodzielność w zarządzaniu swoim czasem pracy,

  • zdolność do analizowania sytuacji i podejmowania logicznych decyzji,

  • zaangażowanie i kreatywność

  • chęć do wyjścia z inicjatywą, jeśli czujesz, że można coś zrobić lepiej,

  • obsługa programu Microsoft Excel przynajmniej na poziomie podstawowym,

Mile widziane

  • masz doświadczenie w branży meblowej,

  • masz doświadczenie pracy w telefonicznej obsłudze klienta,

  • znasz język angielski w mowie i piśmie na poziomie B2 (średniozaawansowany).

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę, ponieważ chcemy zatrzymać Cię na dłużej,

  • możliwość rozwoju i awansu w ramach struktur firmy, jeżeli wykażesz się inicjatywą, kreatywnością i sukcesami w pracy,

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, ponieważ doceniamy Twoje umiejętności i wiedzę,

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, ponieważ inwestujemy w Twój rozwój,

  • kultura organizacyjna nastawiona na wzajemne wsparcie, bo sukces zespołowy nas napędza,

  • pracę w systemie od poniedziałku do piątku (w godz. 8-16), ponieważ wiemy jak ważny jest balans między pracą i życiem prywatnym,

  • pakiet benefitów (karta Multisport, ubezpieczenia zdrowotne i na życie), bo zależy nam na Twoim zdrowiu, dobrym samopoczuciu i poczuciu bezpieczeństwa.

  • zniżki na asortyment Biuro Styl – idealne, jeśli się urządzasz, budujesz lub po prostu chcesz odświeżyć wnętrze

BIURO STYL SP. Z O.O.

Jesteśmy firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży meblowej - na rynku krajowym i na rynkach zagranicznych. To co nas wyróżnia to indywidualne podejście do każdego pracownika. U nas nie będziesz jednym i jedną z wielu! W naszym zespole będziesz zajmować się wsparciem działu sprzedaży, obsługą zamówień naszych klientów i koordynowaniem obiegu dokumentów.

Sprawdź, czy szukamy właśnie Ciebie!

Przewiń do profilu firmy