Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Działu Sprzedaży

LPP Equipment sp. z o.o.

  • Stanisława Bodycha 73
    Reguły (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Stanisława Bodycha 73

Reguły (pow. pruszkowski)

LPP Equipment Warszawa jest częścią szwajcarskiej Grupy LPP, działającej na terenie 10 państw Europy Wschodniej. Poza Warszawą biura przedstawicielskie znajdują się w Pradze, Ljubljanie, Budapeszcie i Wilnie.

Od ponad 20 lat stanowimy łączące ogniwo pomiędzy producentami sprzętu i użytkownikami, dla aplikacji w skali laboratoryjnej, półtechnicznej i produkcyjnej. Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy są gwarancją zadowolenia naszych klientów podczas całego procesu inwestycyjnego, od doradztwa przedsprzedażnego, instalacji i szkoleń dla użytkowników końcowych po działania posprzedażowe, takie jak wsparcie przy aplikacji, kalibracje, walidacje i serwis.

OPIS STANOWISKA

  • Wspieranie zespołu handlowego w wykonywaniu codziennych obowiązków
  • Kontakt z zagranicznymi dostawcami przy realizacji zamówień
  • Organizowanie transportu
  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Prowadzenie zestawień sprzedażowych
  • Aktualizowanie bazy klientów
  • Przygotowanie dokumentacji do postępowań przetargowych
  • Współpraca z działem marketingu
  • Pomoc w sprawach biurowych

WYMAGANIA

  • Wykształcenie średnie/wyższe (preferowane kierunki chemiczne, biotechnologiczne lub pokrewne)
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość MS Office, a w szczególności Excel
  • Prawo jazdy kat. B
  • Systematyczność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy zespołowej, zaangażowania, kreatywność i komunikatywność

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie na umowie o pracę (pełny etat)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy, pakiety medyczne
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop

Ogłoszenie archiwalne