Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka działu sprzedaży samochodów nowych

ASO MR Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

ASO MR Sp. z o.o. Sp. K.

Radomska 168

Kielce

Toyota Romanowski, jedyny autoryzowany dealer Toyoty i Lexusa w Kielcach w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje profesjonalnego kandydata/ki w charakterze :

Asystent działu sprzedaży samochodów nowych
Kielce - Toyota & Lexus Romanowski

Zakres obowiązków:

  • wsparcie procesu sprzedaży i obsługi klientów,
  • dbałość o realizację standardów jakościowych firmy,
  • koordynacja prac związanych z przygotowaniem samochodów do wydania,
  • współpraca z serwisem i magazynem w zakresie weryfikacji zleconych prac,
  • przygotowywanie dokumentacji związanej z wydaniami aut,
  • wydawanie samochodów Klientom z zachowaniem procedur i standardów marki,
  • kompletowanie i archiwizacja dokumentów transakcyjnych
  • dbałość o czystość ekspozycji w salonie i samochodów testowych,
  • realizacja zadań zgodnie z poleceniami przełożonego,
  • obsługa Klientów zgodnie ze standardami marki.

Wymagania:

  • silna motywacja własna i zapał do pracy,
  • komunikatywność i pozytywne nastawienie,
  • zaangażowanie, skrupulatność i systematyczność,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętność pracy z Klientem,
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
  • dążenie do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę w dużej, stabilnej firmie (lidera rynku lokalnego),
  • atrakcyjne warunki pracy i płacy, umowa o pracę + prowizja,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • dodatkowe bonusy,
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • miłą i profesjonalną atmosferę w młodym i dynamicznym zespole,
  • możliwość indywidualnego rozwoju poprzez rozbudowany system szkoleń.

Osoby zainteresowane spełniające wymienione kryteria, prosimy o przesłanie CV ze ZDJĘCIEM.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ASO MR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Radomiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest ASO MR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Radomiu przy ul. Kielecka 68/70. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne