Logo Pracuj.pl

Asystent/ka Działu Sprzedaży

POSTAL STEEL GROUP Polska Sp. z o.o.O firmie

POSTAL STEEL GROUP Polska Sp. z o.o.

Sowia 6

Tarnowo Podgórne (pow. poznański)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klienta B2B, B2C – telefonicznie i online
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji handlowych
  • wystawianie dokumentów sprzedażowych i magazynowych
  • stała współpraca z pozostałymi działami firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie sprzedażowe
  • wysoka kultura osobista
  • kreatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętność pracy z dużą ilością danych, skrupulatność, dokładność
  • bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie

Mile widziane

  • znajomość programu CDN XL
  • znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • ubezpieczenie grupowe
  • prywatną opiekę medyczną
  • pracę od poniedziałku do piątku, w godz. 8 -16
  • możliwość zdobycia nowych kompetencji i doświadczeń
  • szkolenia
  • przyjazną atmosferę pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie

BONMARIO.COM - e-commerce bazujący na najlepszych rozwiązaniach informatycznych. Naszym celem jest zbudowanie największego serwisu oferującego towary pod hasłem „Wszystko dookoła domu!” .

Oferujemy kilka tysięcy produktów dostępnych od ręki z naszego magazynu wysokiego składu o powierzchni ponad 5000 m2 z nowoczesną infrastrukturą i rozwiniętą siecią sprzedaży w Polsce i Europie.

Asystent/ka Działu Sprzedaży, Sowia 6, Tarnowo Podgórne (pow. poznański)