Asystent-ka Działu Sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 19.04.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 19.05.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Bayer to międzynarodowa firma działająca w obszarach Life Science: ochrony zdrowia oraz rolnictwa. Produkty i usługi Bayer mają na celu przynoszenie ludziom korzyści i ulepszanie jakości ich życia. Bayer tworzy wartość poprzez innowacje, wzrost i zapewnianie wysokich zysków. Będąc firmą odpowiedzialną społecznie, Bayer przestrzega zasad zrównoważonego rozwoju. Pracując w Bayer otrzymasz unikalną możliwość aby stać się częścią organizacji będącej w ciągłej fazie wzrostu, a także wiele możliwości rozszerzenia profesjonalnego doświadczenia w firmie, która wspiera innowacje i daje pracownikom siłę do zmian.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • organizacja i prowadzenie kalendarza spotkań i  projektów,
    • zamawianie towarów i usług, rozliczanie faktur,
    • obsługa i aktualizacja baz danych,
    • obsługa klientów Działu: rozliczenia programów, przesyłanie ofert handlowych, cenników, dokumentacja rozliczeniowa klientów,
    • przygotowywanie dokumentów, raportów, prezentacji,
    • organizacja spotkań, wyjazdów służbowych oraz spotkań biznesowych (również rezerwacje lotnicze i hotelowe),
    • zaopatrywanie Działu w artykuły niezbędne do jego funkcjonowania,
    • koordynacja i kontrola  obiegu dokumentów i informacji, archiwizacja dokumentów,
    • wykonywanie innych prac administracyjnych,  zleconych w ramach Działu.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe, lub student/ka ostatniego roku
    • doświadczenie w pracy na stanowiskach asystenckich i w dziale sprzedaży będzie dodatkowym atutem,
    • komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
    • bardzo dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office (gł. Excel i PowerPoint),
    • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i organizacyjne,
    • rozwinięte zdolności analityczne,
    • wysoka kultura osobista,
    • samodzielność, asertywność, zdecydowanie

    Oferujemy:

    • zdobywanie doświadczenia w cenionej międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży
    • możliwość uczestniczenia w międzynarodowych projektach
    • pracę w dynamicznym zespole zapewniającym przyjazną atmosferę i pomocną dłoń
    • pyszną kawę w doborowym towarzystwie, zajęcia z jogi z widokiem na Warszawę
    • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od kompetencji i kwalifikacji
    • pakiet benefitów pozapłacowych, m.in.: prywatna opieka medyczna ze stomatologią i rehabilitacją, prywatne ubezpieczenie na zdrowie i życie, dofinansowanie do karty sportowej

    Jeśli myślisz o karierze w międzynarodowej firmie, chcesz pracować z najlepszymi specjalistami w swojej branży, nie boisz się wyzwań i chcesz się rozwijać – nie zwlekaj!

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk ‘Aplikuj teraz’

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.