Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka działu sprzedaży

EUROSER Dairy Group Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • aktywne wspieranie pracy działu sprzedaży,

  • zbieranie i systematyzowanie materiałów wspomagających funkcjonowanie działu,

  • monitorowanie działań rynku,

  • przygotowywanie ofert handlowych,

  • tworzenie analiz i raportów z prowadzonych akcji promocyjnych,

  • prowadzenie spraw administracyjno-biurowych działu,

  • aktywna współpraca z klientami oraz z innym działami wewnątrz firmy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office - w szczególności Excel oraz Power Point,

  • umiejętności analityczne,

  • zdolności organizacyjne i interpersonalne, sumienność i zaangażowanie w pracę,

  • umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji z klientami.

Mile widziane

  • doświadczenie we wspieraniu długofalowych projektów sprzedażowych,

  • wykształcenie wyższe o kierunku handel,

  • znajomość języka angielskiego,

  • kandydaci posiadający orzeczenie o lekkim stopniu niepełnosprawności.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)

  • możliwość rozwoju osobistego

  • pakiet świadczeń medycznych VIP

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie karty multisport

  • biuro w dogodnej lokalizacji (blisko centrum) – w pobliżu linia tramwajowa, SKM, pętla autobusowa, P&R

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

EUROSER Dairy Group Sp. z o.o. Sp. k.

EUROSER Dairy Group to istniejąca od 20 lat firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Jesteśmy jedną z wiodących firm zajmujących się dystrybucją produktów nabiałowych Premium na 11 rynkach Europy środkowej i wschodniej.

Nasza misja to ciągły rozwój i poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań na miarę potrzeb.

Przewiń do profilu firmy