Ta oferta pracy jest nieaktualna od 252 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka działu sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 13.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Międzynarodowa Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Targówek

    Zakres obowiązków:

    Do najważniejszych obowiązków pracownika należeć będzie:

    • Obsługa posprzedażowa zleceń.
    • Współpraca z wewnętrznymi działami oraz dostawcami zewnętrznymi.
    • Współorganizowanie pracy biura i recepcji.

    Oczekiwania:

    • Biegła znajomość języka polskiego.
    • Dobra znajomość j. angielskiego (prowadzenie korespondencji i rozmów telefonicznych w j. angielskim).
    • Wykształcenie min. średnie.
    • Swoboda w obsłudze komputera i pakietu Office.
    • Umiejętności organizacji pracy własnej oraz szybkiego uczenia się.
    • Terminowość i dokładność.
    • Wysoka kultura osobista oraz sumienność.
    • Zamieszkanie w Warszawie lub okolicach Warszawy.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę.
    • Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku.
    • Stabilne miejsce pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
    • Możliwość rozwoju w firmie o międzynarodowym zasięgu.
    • Warunki finansowe adekwatne do wykonywanych obowiązków.
    • Szkolenia i wsparcie ze strony przełożonych.
    CV prosimy przesłać klikając przycisk „APLIKUJ TERAZ!” znajdujący się na dole ogłoszenia.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie w CV klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.).