Asystent/ka Działu Sprzedaży

Artefakt Sp. z o.o. Sp. k.

  • ważna jeszcze 19 dni
    do: 19 gru 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Powstańców Śląskich 5

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • segmentacja i kwalifikacja potencjalnych klientów (lead scoring)

  • przekazywanie leadów

  • odbieranie firmowego telefonu i dystrybuowanie zapytań

  • wsparcie pracowników Działu Sprzedaży w umawianiu rozmów handlowych

  • wsparcie pracowników Działu Sprzedaży w przygotowywaniu umów handlowych

  • wsparcie pracowników Działu Sprzedaży w zakresie keyword research w procesie przygotowywania oferty i wyceny usług

  • przygotowywanie raportów sprzedażowych

  • zarządzanie danymi w wewnętrznym CRM sprzedażowym

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie (mile widziani także studenci studiów zaocznych)

  • masz dobrą znajomość pakietu MS Office

  • posiadasz umiejętność szybkiego reagowania

  • lubisz i potrafisz pracować w zespole, jesteś komunikatywny/-a, otwarty/-a

  • potrafisz samodzielnie planować i organizować swój czas pracy

  • cechuje Cię odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie w pracę

  • masz doświadczenie w telemarketingu (mile widziane, lecz nie obowiązkowe)

To oferujemy

  • umowę o pracę lub umowa zlecenie na pełen etat

  • elastyczne godziny pracy: rozpoczęcie pracy między 7.30 a 9.30, zakończenie pracy miedzy 15.30 a 17.30

  • możliwość pracy w systemie hybrydowym lub stacjonarnym

  • atrakcyjny pakiet benefitów: karty Multisport, kafeteryjny system benefitów MyBenefit, pracownicze grupowe ubezpieczenie na życie Generali oraz pakiety medyczne Medicover

  • jasno sprecyzowaną ścieżkę kariery i możliwość awansu w całej grupie

  • doskonałą lokalizację biura w centrum Wrocławia, a w nim w pełni wyposażoną kuchni, oraz pyszną świeżo paloną kawę i owoce w każdy wtorek

  • integrację sportową – futsal, squash, badminton, udział w firmowych zawodach biegowych,

  • kwartalne imprezy oraz coroczne weekendowe wyjazdy integracyjne (do tego wrócimy po pandemii)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • zajęcia sportowe

Dołącz do jednej z największych agencji marketingu internetowego w Polsce!

Od 15 lat prężnie działamy w branży SEO i PPC zapewniając właścicielom stron internetowych skuteczną i efektywną promocję w Internecie. Zatrudniamy ponad 100 specjalistów z różnych dziedzin marketingu internetowego. Od 2014 roku jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Bauer Media Group.

Jeśli chcesz pracować w zgranym zespole, w otoczeniu przyjaźnie nastawionych do siebie ludzi zawsze chętnych do pomocy, w atmosferze fantastycznej relacji, która często przenosi się poza godziny pracy - dobrze trafiłeś/-aś! Stawiamy na komunikację, pracę w luźnej atmosferze (nie obowiązuje u nas żaden dress-code) i integrację. Szanujemy czas naszych Pracowników i dbamy o work-life balance zarówno w pracy stacjonarnej jak i na home office. U nas nie pracujesz po godzinach i w weekendy.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje